Často kladené otázky.

Pre uľahčenie hľadania odpovede sú otázky kategorizované:

Realizačný postup zákazky »
Základné organizačné otázky
 
Krídlové bránové systémy »
Krídlová brány a bránky, skladacie (zalamovacie) brány
 
Posuvné bránové systémy »
Posuvné brány, Teleskopické posuvné brány (dvojdielne, trojdielne), Protibežné posuvné brány
 
Samonosné bránové systémy »
Samonosné brány, Teleskopické samonosné brány, Protibežné samonosné brány
 
Ak ste nenašli odpoveď …
Položte nám svoju otázku »
 


Realizačný postup zákazky
Aký je postup pri záujme o vaše výrobky?

Po doručení dopytu je vypracovaná a predložená zákazníkovi cenová ponuka. Po kladnom stanovisku zákazníka je predložená a následne prijatá objednávka. Ak je v čase prijatia objednávky už zrealizovaná stavebná príprava, vykoná sa obhliadka a presné predvýrobné zameranie, pri ktorom sa doriešia detaily, ak to je potrebné. Ak v čase prijatia objednávky nie je zrealizovaná stavebná príprava, tak je predvýrobné zameranie odložené na čas, kedy ho bude možné vykonať. Nasleduje výroba, povrchová úprava, dodávka a montáž.

Aké sú dodacie doby?

Je to individuálne. Závisí od obdobia a od aktuálneho stavu prijatých objednávok. V priemere je doba dodania 2 mesiace, ale v závislosti na aktuálnych okolnostiach aj podstatne viac. Aktuálna dodacia doba prislúchajúca ku konkrétnej zákazke je uvedená v objednávke.

Cenovú ponuku robíte po obhliadke?

Nie, cenovú ponuku robíme na základe doručeného dopytu. Dopyt je možné zaslať e-mailom vlcek@artkov.sk, alebo prostredníctvom DOPYTOVÉHO formulára (odporúčané). Obhliadku, ak to charakter zákazky vyžaduje, robíme v rámci predvýrobného zamerania realizovanej stavebnej prípravy.

Požadujete pri objednávke zálohu?

Ano. Pri produktoch vyrábaných "na mieru" v zákazníkom požadovanom dizajne je produkt v kategórii atypického produktu, a výroba je podmienená zložením primeranej zálohy cca 50%


Krídlové bránové systémy

 


Posuvné bránové systémy
Aká hĺbka základu má byť pod posuvnú bránu?

Hĺbku základu určuje realizátor stavebných prác. Všeobecne to má byť do tzv. nezámrznej hĺbky, ktorá je v závislosti od konkrétnej lokality rozdielna. Hĺbka základu by rozhodne nemala byť plytšia ako 50cm.

Kde majú byť káble k motoru?

Správne vyústenie elektro-inštalačných rozvodov závisí od toho, či je motor umiestnený na ľavej alebo na pravej strane, záleží aj od konkrétneho tipu motora ako aj posuvnej brány,  od konkrétneho tipu posuvnej brány, ale rozhodne nič nepokazíte, ak to bude v strede betónovej pätky určenej pre montáž motora.

ARTkov_Teleskopicke_Brany_Trnava_POSUVNA_Brana_podorys
Pôdorys stav. prípravy pre posuvnú bránu


Samonosné bránové systémy